Biz kimiz ?

Çizgi Ajans,  Karabük ‘de kurulmuş olan, kurumsal firmalara ve kamu kurumlarına, yüksek kalitede profesyonel hizmet vermeyi ilke edinmiş, müşteri odaklı çalışan bir reklam ajansıdır.

Yeniliklere, değişime açık, dinamik ve genç kadromuz ile  bir çok kurumsal firmaya hizmet vermekteyiz. Teknolojinin verdiği imkanları sonuna kadar kullanarak hizmet sunmaktayız. Çizgi Ajans olarak yeni teknolojileri ve trendleri her zaman takip ederiz. Müşterilerimizin memnuniyetini ilk hedef bilip projelerimize yansıtmaktayız. Her yeni iş için ciddi bir çalışma başlatırız ve evrensel proje yönetim adımlarını uygularız.

Gündemi ve trendleri takip ederek müşterilerimizin marka bilinirliliğini ve imajını sosyal medyada oluşturuyoruz. Sosyal medya hesaplarının aktif, güncel tutulmasına ve kaliteli güncel tasarıma öncelik veriyoruz. Sosyal medyayı aktif kullanarak, marka ve müşterisi arasındaki iletişimi daha güçlü kılıyoruz. Doğru kanallardan doğru hedef kitle analizi ile sizi müşterilerinizle buluşturuyor, analizler ve raporlarla beraber doğru yolda ilerlemeye devam ediyoruz.

Yaptığımız tasarımların gerçek anlamda fayda sağlaması ve bu sayede yüksek müşteri memnuniyeti elde etmek, müşterilerimiz ile kalıcı dostluklar oluşturmak asıl hedefimizdir. Hazırladığımız tüm işlerimiz kendine özel bir yönetim paneli içerir, böylece teknik bir bilgiye gerek olmadan güncellenebilir ve yönetilebilir.